60 yaş ve üzeri erkek arayan bayanlarla tanışmak ve sohbet etmek isteyenler için sanalkeyfi.com’un oluşturmuş olduğu sohbet ve eğlence bloğumuza hoşgeldiniz.!

60 yaş üstü bayanlarla tanışma, 60 yaş üstü sevgili arayan bayanlar, 60 yaş partner arayan bayan sitesi, 60 yaş üstü bayanların telefon numaraları, 60 yaş bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, 60 yaş üstü genç erkek arayan bayanların whatsapp numaraları, 60 yaş erkek erkek arayan bayanlar, Genç sevgili arayan 60 yaş üstü bayanlarla sohbet, 60 yaş sevgili arayan bay ve bayanların telefon numaraları ve fotografları..

Selam, İstanbul’dan Samimi Dost Arıyorum. 

Merhaba ismim Meral. 65 yaşımdayım. 60 yaş civarı arkadaş ve dost arıyorum. Daha gençte olabilir ama daha yaşlı olmazsa güzel olur. Benim için yaşın çok fazla önemi yok. Olgun ve yaşlı bayan seven gençler varsa aranızda onlarda yazabilir. Tanışmaktan memnuniyet duyarım. Dul ve yanlızım. Çocuklar var tabi ama hepsi dağıldı,herkes kendi yolunun yolcusu oldu, ben kaldım bir başıma. Koca evde televizyon izle, kitap oku nereye kadar. İnsanın yanina yakışan birisi her zaman olması gerek. Hayat tek kişilik değil hiçbir zaman. Benimle hayatı paylaşacak birini arıyorum. Iki katlı dubleks bir villada yaşıyorum. Hayatıma mutluluk katacak birisi olmayınca ne sarayların değeri var ne de paranın bir anlamı kalıyor.

Çok neşeli aevecen biriydim eskiden. Ama yanlızlık içimdeki o sevinci aldı götürdü. Yerine kocaman bir boşluk ve umutsuzluk bıraktı. Geçenlerde ziyaretime gelen eski bir arkadaşım internetten arkadaş bulduğundan falan bahsedince bende hemen bir fikir oluştu kafamda tabi ama o an için ona birşey söyleyemedim. Ama ilk işim internetten biraz araştırma yapmak oldu. Sohbet kanallarında aradığımı bulamadım. Gençler işgal etmiş durumda. Bakalım buradan boş ayrılmam umarım. Yanıbaşımda olmasa bile o samimiyeti hissedersem uzaktaki biriylede arkadaş dost olabilirim. Sevdiğim biriyle hayatı çok eğlenceli yaşayabilirim. Buna yetecek maddi gücüm fazlasıyla var. Mesaj atın tanışalım.

60 Yaş Üstü Erkekle Evlenmek İstiyorum 

Merhaba adım Yeliz. Yaşımı göstermiyorum galiba ama 52 yaşımdayım ve 60 yaş civarı bir erkekle tanışmak ve sohbet etmek istiyorum. Niyetim sadece sohbet ederek vakit öldürmek ya da hoş vakit geçirmek değil elbette. Seviyeli düzgün, sorunsuz birini bulursam evlilik düşünmek isterim. Hayat bi zamana kadar tatlı güler yüzünü bana çok fazla göstermedi. Bu yaştan sonra günlük heyecanların ve heveslerin peşinde kendimi yoramam. Olacaksa birisi herşeyimle onun olmak, onunla bir hayat kurmak ve mutlu olmak onuda mutlu etmek isterim. Benim gibi düşünen ciddi beyleri beklerim. Hangi yaştan olursa olsun fiziğimle ruhumla ve hiç kaybetmediğim heyecanımla her erkeği mutlu edecek kadar enerjim hala var. Kanımda ve ruhumda bunu hissediyorum.

Bendeki bu enerji ve hayata pozitif bakış her ikimizede yeter emin olun. O yaştaki kadın ne kadar heyecan verebilir diye düsünmeyin  sakın. Sonra beni tanıyınca mahçup olursunuz. Müziğe dansa eğlenceye bayılırım. Yurt dışından eski eşimden kalan maaşım ve yeteri miktarda birikimim var. Maddiyat benim için hiç sorun değil. Bu bakımdan kimseyi kendi sorunlarımla meşgul etmem. Bana mantık para pul değil aşk ve heyecan lazım. Eğer aranızda o heyecan ve aşkı bende bulabilirsin ve içten samimi olarak bana güvenebilirsin diyen bir beyefendi varsa tanışmak isterim. Niyeti ciddi olan yalan söylemeyen olgun bir erkekle tanışmak ve aile olmak istiyorum. Ciddi beyler yazsın.

Yalnızlık kimsenin hoşuna girmez. Hepimiz burada bir arada olduğumuza göre yalnız kalmak istemiyoruz demektir. Genç yada orta yaş kimseler yalnızlığı belki bir şekilde telafi edebilir. Ancak orta yaş ve 60 yaş üstü kimselerin bunu telafi etmeleri o kadar kolay değildir. Çünkü 60 yaş civarı kimseler psikolojik olarakta sosyal ortamlardan kendilerini soyutlarlar. O yaştaki kadın ve erkeler daha çok hayat arkadaşları ile başbaşa sakin bir hayat yaşamak isterler çünkü bu onlara, onların hayata bakışına ve fiziki durumlarına daha uygun bir durumdur. Ancak bir hayat arkadaşları yoksa işte o zaman hayat tam anlamıyla çekilmez olur ve dünya onlar için açık cezaevinden farksız olur. Sizlerde yalnızlıkta  kurtulmak ve 60 yaş civarı bir hayat arkadaşı arıyorsanız bu bloğumuzda kendinize uygun kişilerle tanışabilirsiniz..

Selam,60 Yaş Üstü Zengin Erkek Arıyorum

Merhaba Zuhal ben Eskişehir merkezden. 45 yaşımdayım ve 60 yaş üstü zengin elit bir beyefendi ile tanışmak için buradayım. Tabi o yaşta biriyle olmak isteyince kendi adına bazı fedakarlıklar yapmak gerektiğinin bilince olarak istiyorum bunu. 60 yaş erkek arayıpta yakışıklı olsun demek biraz saçma olur galiba. Zengin olsun, hayatı yaşamayı bilsin yeter benim için. Bu tarz bir erkeğe hayatının en mutlu ve en özel anlarını yaşayabilirim. Niyetim gezmek eğlenmek değil sadece bütün bunları o kişinin nikâhı altında yapmak isterim. Güleryüzlü eğlenceli biriyimdir. Benim yanımda olan erkeğin eğlenmeyi seven birisi olması gerekir yoksa kalbi dayanmayabilir. Tek başıma bile ben eğlenmeyi becerebilen biriyim ama hayat biraz daha renkli olsun istiyorum.

Daha önce evlilik yapmış birisi olduğumu az çok tahmin edersiniz. Gerek sosyal hayatta gerekse aşık olduğum adamla özel yaşamımda sınırları, kuralları ve prensipleri sevmiyorum. O şekilde yaşamak bana çok itici ve sıkıcı geliyor. Ben tam kafa dengi alem kadınıyım desem bu tarif tam bana oturur. Hayata sanki bir daha gözlerimizi açacak değiliz. Gözlerimiz kapandığı zaman herşey bitecek ve bize kalan yaşadığımız tatlı güzel anılar olacak. Bu yüzden hiç düşünüp dert keder biriktirmeye gerek yok. El ele tutuşup maziye bakmadan çılgınlık yaparak yaşamak istiyorum . Tabi olgun erkeklerden hoşlanırım çünkü daha tatlı oluyorlar. Ciddi erkekler yazsın, tanışalım.

Merhaba,60 Yaş Olgun Elit Erkek Arıyorum 

Merhaba ismim Figen. Almanya’da yaşıyorum ve Türkiye’ye kesin dönüş yapmak üzereyim. Avrupa artık yordu beni. Bu kadar ayrılık yeter sanırım. Bakımlı sarışın hoş bir kadınım. Elit ve zengin biriyle tanışırsam yapamadığım hayallerime bir adım daha yaklaşmış olurum. Zengin, eğitimli, kültürlü ve elit birini istiyorum. Türkiye’de Alanya civarında bir yere yerleşmek istiyorum ama benim çok  şehir çok önemli değil. Tanıştığım kişiyle birlikte değerlendirip karar verebiliriz. Aslen Yozgatlı’yım. Gözlerimin hep lens olup olmadığını sorarlar ama tamamen doğalım. Fazla makyaj sevmem. Biraz ruj sürerim basen o kadar ama temiz ve bakımlı biriyim.

Temiz ve bakımlı erkekleri severim. Ter yada sigara kokan erkeği sevmiyorum. Erkeğin en çok kokusu etkiler beni. Yakışıklı olması erkeğin benim gözümde bir ayrıcalık değil. 60 yaşında yakışıklı  olmasa da olur. Ama dinamik ve enerjisini kaybetmemiş olması gerekir tabi. Sonuçta kendime normal sosyal arkadaş aramıyorum. Benide mutlu edebilmesi, kadınsı hislerime cevap verebilmesi ve beni tatmin etmedi gerekir. Niyeti ciddi olmayan kişiler yazmasın lütfen. Boş laflarla vakit kaybetmek istemem. Benden küçüklerde yazmasın. Sadece 60 yaş civarı elit beyleri bekliyorum.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here