Dul bayanlarla tanışmak ve sohbet etmek isteyen Elazığlı’lar için sanalkeyfi.com’un oluşturmuş olduğu arkadaşlık ve eğlence bloğumuza hoşgeldiniz.!

Merhaba, Elazığlı Olgun ve Zengin  Beyler Yazsın.

Selam ismin Yeliz.40 yaşımdayım ve Elazığ merkezde yanlız yaşıyorum. Boyum 168 ve 50 kiloyum. Deli dolu ve çılgınca yaşamayı seven, eğlenceli, bakımlı ve çekici bir kadınım. Uzun zaman önce çok kısa süren bir evliliğim oldu. Kısa sürede evlilik konusunda gereken dersu aldım sanırım ki yeniden bir evlilik yapmayı düşünmüyorum. Elazığ’ da kurumsal bir şirkette sağlık personeli olarak çalışıyorum. Maddi herhangi bir sorunum yok. Lüks yaşamayı seviyorum. İki gönül bir olunca samanlık seyran olur gibi edebiyat kokan sözlerle kendimi avutamam. Hayatı keyfimce eğlenerek yaşamayı seviyorum.

Aşk benim için kutsaldır ama bunu maddi manevi zirvede yaşamak isterim.Açık konuşmam gerekirse küçük mutluluklar beni tatmin etmez, bedenimi ve ruhumu doyurmaz. Birlikte olduğum ve sevgilim dediğim, hayatımın erkeği gözü ile baktığım kişiyi tüm varlığım ile mutlu etmek için özen gösteririm.Aynı duyguları erkeğinde yaşamasını ve bana kadınlığımı yaşatmasını isterim. Heyecan verici şeyleri severim. Bazen tanışmalar bile bana çok farklı tatmadığım heyecanlar yaşatabilir. Daha önce sanal dünyada tanışıp görüştüğüm kimse olmadı. Sosyal medya üzerinden konuştuğum ve ısındığım birkaç kişi oldu ama zamanla onların da ruhumun özlemini çektiği kişiler olmadığını anladım. Frekansımın uyması ve ruh birlikteliği benim için önemli.

Gerek maddi yönden gerekse fiziksel olarak erkek ne kadar çekici olursa olsun bana aradığım adam bu hissini veremedikten sonra onun sahip olduğu değerler benim için önemsiz birer detay olur sadece. Kıskanç biri değilim. Erkeğinde kıskanç olanı beni iter. Daha medeni modern görüşlü biri olsun isterim hayatımda. Bir ilişkiye başladığım zaman sürekli konuşmalar veya buluşmalar beni boğuyor. Oturaklı ilişkiler de görüşme aralığı biraz daha az olmalı bence. Ergenlik yaşı aşkları gibi sürekli mesajlar ya da aramalar sevmiyorum. Benim gibi düşünen, olgun, maddi sıkıntısı olmayan, karizmatik ve modern biriyke tanışmak istiyorum. Elazığ olması şart değil, kendine özgüveni tam olan ve söylediğim şartlarda olan elit beyler yakın şehirlerden de yazabilirsiniz. 

Elazığ dul bayanlarla tanışma, Palu kapalı ve olgun bayanların telefon numaraları, Keban sevgili arayan zengin bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Maden olgun erkeklerden hoşlanan genç bayanların whatsapp numaraları, Karakoçan ikinci kez evlenmek isteyen dul bayanlarla sohbet, Sivrice seviyeli ilişki isteyen olgun ve yanlız bayanların whatsapp numaraları, Baskil Suriyeli dul bayanlarla tanışma ve sohbet, Arıcak dul bayan arkadaş ilanları.! 

Selam Selin Ben. Elâzığ’dan Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum.

Herkese merhaba ismim Selin ve 28 yaşımdayım. Boyum 175 ve 53 kiloyum. Ailemle birlikte Elazığ merkezde yaşıyoruz. Herhangi bir iş yapmıyorum. Hem annem hem  babam doktor, bu yüzden çalışmaya ihtiyacım yok. Maddi bir sorunum da yok. Ailemin tek çocuğuyum. Bu yüzden olsa gerek Biraz fazla şımarık yetiştim. Bunu itiraf etmekte bir sakınca görmüyorum. Şımarık bir kızım ve bir o kadar da ukalayım. Kolay beğenen ya da aşık olan biri değilim.

Daha önce de birlikteliklerim oldu. Yaşadığım ilişkileri ailemden saklamam. Kiminle arkadaş olduğumu  ailem her zaman bilmiştir. Bu yüzden de bana her zaman güvenmişlerdir. Bende  onlara mahçup olmamak için elimden geldiğince ilişkilerim konusunda titiz davranıyor ve seçici olmaya çalışıyorum. Bakımlı,çekici biriyim ama ve eğlenmeyi gezmeyi seviyorum.İlgisizlikten hoşlanmıyorum. Sonuçta bir erkek kadınını sevdiğini ancak gösterdiği ile ve alaka ile belli edebilir.Kıyafet konusunda dekolte seviyorum. Buna ailem karışmadığı gibi beraber olduğum kişinin de karışmasına izin vermem. Bu konu benim için tartışmaya kapalıdır.

İkizler burcu kadınıyım. Burçlardan çok anlamıyorum, özelliklerini de bilmiyorum. Sırf sevgilim olsun diye birini sokmam hayatıma. Bana huzur vermeyecekse hiç olmaması daha iyidir. Ayrıca kendini bilmez, kadın ruhundan anlamayan, en önemlisi de kadına saygı duyması gerektiğini bilmeyen, günlük hevesler peşinde koşan arkadaşlar zahmet edip yazmasın lütfen. Oturaklı, ne istediğini bilen, özgüveni yüksek ama ukala olmayan, eğitimli işi olan sempatik biriyle tanışmak istiyorum. Somurtkan biri olmamalı çünkü o zaman hayatımızda birinin olması ile olmaması arasında çok bir fark olmuyor. Huzur vermeyen, keyifli vakit geçirmeyi bilmeyen birinin kahrını kim neden çeksin ki. Erkek kadına ömrünü adamalı ki kadın da bunu görüp o erkeği mutlu etmek için Hiç bir fedakarlıktan kaçmamalı. Sırf bir kadınla birlikte olmak ve keyifli vakit geçirmek için kuzu peşine düşmüş kurt misali, kadının kendini mutlu etmesini bekleyen erkeklerle işim olmaz. Erkek önce değer vermeyi bilecek ve kadının da kendine vereceği değeri hak etmelidir. Umarım gerçek hayatta bulamadığım  heyecanı burada bulabilirim. Elazığ merkezde yaşayan benden daha olgun beylerden mesaj bekliyorum. 

Merhaba. Elazığ’dan Evlenmek İçin Seviyeli Erkek Arkadaş Arıyorum.  

Merhaba ismim Ayşe Nur. 25 yaşımdayım. Boyum 175 ve 53 kilo, oğlak burcuyum. Elazığ’ın bir ilçesinde dedem ve babannemle birlikte yaşıyorum. Ailevi konulardan çok fazla bahsetmek istemiyorum. Biriyle tanışır görüşürsem o zaman anlatabilirim ama burada çok detaya girmek istemiyorum. Beni büyüten onlardı, bu yüzden onlara hayatım boyunca hep minnettar olacağım. Onları çok seviyor ve onları üzmemek için herşeyi yapıyorum. Onlarda ellerinden geldiğince beni güzel bir insan olarak yetiştirmeye çalıştılar.

Küçük bir çevrede yaşıyorum. O yüzden fazla sosyal çevrem yok. Olsa da zaten bir erkek arkadaş yada sevgili olmaya çok uygun bir ortamım yok. Biraz gelenekçi bir çevrem var ve kendimi bu anlamda çok rahat hissetmiyorum. Bazen onlardan ayrılmak zor geliyor ama biraz mantıklı düşününce artık onların üzerindeki yükü almam gerektiğine inanıyorum. Daha önce çocukluk aşkları dışında ciddi anlamda görüştüğüm hiç kimse veya bir erkek arakadaşım sevgilim olmadı. Benim hayatımda günlük heveslere, gönül eğlendirmelere, tahrik edici kaçamaklara yer olmadı,  olmazda. Eğer  biri olacaksa seviyeli bir ilişkim olmalı ve geleceğe dair planlar yapabileceğim biri olmalıdır. 

Şu an üniversite son sınıfta okuyorum. Bitirince iyi bir hemşire olacam inşallah. Hayattan çok büyük beklentilerim, heveslerim ve hırslarım yok. Az olsun benim olsun diyenlerdenim. Yokluğa sabretmeyi, varlığa şükretmeyi bilen biriyim. Sade ve huzurlu bir yaşam ve buna uygun biriyle tanışmak istiyorum. Temiz, iyi kalpli, kadına sahip çıkmasını bilen dürüst biri olsun lütfen. Hayatta yeterince üzüldüm ve artık üzülmek istemiyorum. Seviyeli bir ilişki ve ciddi düşünen beyler kendini tanıtırsa sevinirim.  

 

13 YORUMLAR

  1. Hakan ben Elazığdan makina mühendisiyim bekarım 32 yaşındayım kendi işimi yapıyorum elazığda kendine güveni olan bir bayanla tanışmak isterim maddi konuda yardımcı olurum 0552267**80 bekliyorum

  2. Elazığ merkez de yaşayan bayan lar arasın 0551154**78 her türlü bayanları bekliyorum yeterki ahlaklı ve guzel bakımlı olsun dul ve bekar olabilir yaş önemli değil kendine güveni olan ve guzel bayanları bekliyorum arayın tanisalim

  3. Bana uygun ve guzel bayan arkadaş arıyorum yaşbenim iiçin önemli 25 ve 50 yaş Aralığı n da olabilir cep beş beş bir bir beş dört ** ** yetmiş sekiz nolu telefonu arayın bekliyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here