Erkek arayan bayanlarla tanışmak ve sohbet etmek isteyen Hataylı’lar için sanalkeyfi.com’un oluşturmuş olduğu sohbet ve eğlence bloğumuza hoşgeldiniz.!

Selam, Hatay’dan Olgun ve Karizmatik Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Sema.39 yaşımdayım ve Hatayda yaşıyorum. Dul bir kadınım ancak ailemle birlikte yaşıyorum. Sarışın çekici ve güzel bir kadınım. Herşeyden önce gerçek anlamda kadınlığın ne olduğunu ve nasıl yaşanması gerekiyorsa o şekilde yaşayan ve erkeğinede yaşayan bir kadınım. Yaptığım evlilikten çocuğum olmadı ama bana benzeyen, benim gibi hayat dolu bir çocuğa sahip olmak ve bu dünyaya kendimden bir parça bırakmak isterdim. Ne yazik ki bu emelime şimdilik ulaşamadım. Bundan sonrası için hayat ne getirir çocuk sahibi olurmuyum bilmiyorum ama yeniden bir evlilik yaparsam sadece bu yüzden yaparım. Onun dışında evlilik yapmak için bir nedenim yok. Eski eşim aslında fiziksel olarak tam hayalimdeki gibi biriydi ama bir kadını mutlu etmek konusunda eksikleri vardı. Çılgın bir ruha  sahip bir kadın daha sakin, hayattan soyutlanmış gibi yaşama heyecanı olmayan biriyle mutlu olamazmış bunu görmüş oldum.

Olgun ve karizmatik birazda yaşamayı ve hayattan keyif almayı bilen gerçek bir beyefendi ile tanışabilirsem hayallerim için yeniden temiz bir başlangıç yapabilirim. Artık yıllarca konuşup tanıştığımız insanlara dahi güvenemiyoruz. Sanaldan tanıştığım biriyle güven sorununu aşmak biraz zor olabilir belki ama yinede şansımı denemek istedim. Sonuçta kaybedeceğim birşey yok. Boşandıktan sonra özgürlüğe kavuşmuş olmak beni ruhen biraz rahatlattı ama sonuçta anne ve babamın yanında kalıyorum. Bu yüzden istediğim hayatı şu an kendime kurabilmiş değilim. Yakın zamanda kendi evimi kurmak için uğraşıyorum. Onlarda sonuçta yaşlı insanlar, onları yanlız bırakmakta istemiyorum ama, sanırım yakın bir yerden ev tutarsam bu sorunu halledebilirim. Kendime yeniden bir hayat kurmaya çalışıyorum. Her şartta ve koşulda ne olursa olsun elimi tuttuğu zaman bir daha bırakmayacak, beyefendi karaktere sahip bir erkek arıyorum. Mesaj bırakırken kendinizi detaylı olarak tanıtım ve iletişim adresi bırakırsanız dönüş yapabilirim. 

Hatay erkek arayan bayanlar, Antakya erkek arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Belen erkek arayan türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Dörtyol erkek arayan suriyeli dul ve yanlız bayanların whatsapp numaraları, Hassa olgun erkek arayan üniversiteli genç kızların telefon numaraları, Kırıkhan evlenmek için erkek arayan olgun bayanlarla tanışma ve sohbet, Payas seviyeli erkek arayan yanlız bayanlarla tanışma, Reyhanlı ikinci baharını yaşamak için olgun erkek arayan bayanların whatsapp numaraları, İskenderun dul bayan numaraları, Defne olgun ve dul bayanlarla whatsapp sohbet.!

Hatay Erkek Arayan Dul Bayanların Whatsapp Numaraları. 

Değerli sanalkeyfi.com ziyaretçileri; Bu başlığımız altında bizlere Hatay’dan ulaşan Erhan beyin anısını sizlerle paylaşacağız!

Merhaba adım Erhan ve 30 yaşımdayım. İnşaat sektöründe çalışıyorum. Hatay’da yaşıyorum ama her zaman burada kalmıyorum. Rusya ve Arap ülkelerinden aldığım inşaat isleri nedeniyle genellikle Rusya, Katar gibi ülkelere çalışmaya gidiyorum. Türkiye’ye geldiğim zaman en fazla 1 ay falan kalıyorum ve tekrar çalışmaya gidiyorum. Tabi bu gidip gelmeler ve iş yoğunluğu nedeniyle kendime ayıracak çok fazla zamanım olmadığı gibi sosyal ortamlardan da bir hayli uzak bir yaşam şeklim var. Daha önce bir hafta kadar ayağındaki bir rahatsızlık nedeniyle hastanede yattım. O günlerde hastanede tanıştığım ve sonrasında arkadaş olduğum Ferhat isminde biri vardı. Bir süredirde onunla görüşmüyorduk. Birgün Ferhat’la tesadüfen karşılaştık ve beraber biraz zaman geçirdik. Bir yere oturduk birşeyler içerken ablası ile buluşacağını söyledi. Ablası gelene kadar hem onu bekliyor hemde havadan sudan muhabbet ediyorduk. Ablası yarım saat sonra falan tarif ettiği yani bulunduğumuz yere geldi.Yaz aylarıydı ve hava çok sıcaktı. Son derece bakımlı çekici ve güzel bir bayandı ama sonuçta arkadaşımın ablasıydı ve benden yaş olarakta biraz büyüktü. Ona farklı bir gözle bakmam mümkün değildi. 

Biz o günden sonra Ferhat ile daha sık görüşmeye başladık. O gün ise Farhat’ın ablası biraz dinlendikten sonra ayrıldık. Ferhat son birkaç yılda hiç iyi şeyler yaşamamıştı. Hem kendi hemde ailesi zor zamanlardan geçiyordu. Bende elimden birşey gelirse hiç çekinmeden araması gerektiğini maddi manevi yanında olduğumu söyledim. Ferhat’ın babasını hiç görmemiştim ama annesini tanıyordum ve daha önce hastanede yaptığım dönemde birkaç kez görmüştüm. Birkaç  ay sonra Ferhat’ın annesinin hastalandığını öğrendim ve geçmiş olsun ziyaretine gittim. Gittiğimde ablası Sibel’de oradaydı. Fazla kalmak istemedim ama ısrar edince geç saate kadar orada kaldım. Gece yarısına yaklaştığında kalktım ama benden Sibel’i evine bırakmamı rica ettiler ve birlikte evden çıktık. Eve giderken biri aradı telefonda tartıştılar ve ağlamaya başladı. O ağlayınca arabayı park ettim ve konuyu öğrenip teselli etmeye çalıştım. Arayan Sibel’in eski eşiydi. Orada Sibel ile birlikte birkaç saat oturup konuştuk. O günden sonra ise aramızda farklı bir samimiyet gelişti. Ama ben o gün için hala ona dair farklı birşeyler hissetmemek için neredeyse kendimle mücadele veriyordum. 

Birkaç gün sonra Sibel beni aradı ve annesini hastaneye götürmek için araç lazım olduğunu müsaitsen yardımcı olurmusun dedi ve bende hemen gittim. Ferhat pazarlama işiyle uğraştığı için şehir dışına çıkmıştı. Beraber annesini hastaneye götürdük, hastenede çalışan küçük kardeşimde bize çok yardımcı oldu. Gece olduğunda tekrar eve gidip annesinin bazı eşyalarını aldık. Sibel refakatçi olarak orada kalmak istiyordu ama çok yorgundu. Ben kardeşime özellikle ilgilenmesini istedim ve Sibel’i dinlenmesi için eve bırakmak için hastaneden çıktık. Yolda giderken Sibel canım çok sıkkın bu gece benimle içermisin dedi bende olur dedim.Ondan uzun zamandır hoşlanıyordum ama bu duygularımı bastırmak zorundaydım. Ama o kadar güzel birine karşı daha ne kadar direnebilirdim bilmiyorum.İçecek bir şeyler aldık ve eve geçtik. Sibel hareketleri ve tavırları ile benim adeta aklımı aldı o gece. Bende ona açılmaya karar verdim. Ters bir tepkiyle de karşılaşabilirdim. Bir anda Sibel bir kadının hisleri çok kuvvetlidir, benden hoşlandığını biliyorum deyince afalladım ne diyeceğimi şaşırdım. Evet ama Ferhat var, o varken sana bunları anlatamazdım dedim. Sonrasında koyu bir muhabbetin ardından sabah olduğunda Sibel artık benim sevgilimdi. Oni gerçekten çok seviyordum ve değer veriyordum. Yaklaşık 1 yıl ilişkimiz oldu. Eski kocası barışmak istediğini söyleyince onların bir çocuğu vardı  ve benimde aradan çekilmem gerekiyordu . Gizlilik içerisinde yürüttüğümüz ilişkimiz gitmek zorunda kaldı. Tek dileğim onun her zaman çok mutlu olması..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here