Kamuda çalışan ve evlilik isteyen bay ve bayanlar için sanalkeyfi.com’un oluşturmuş olduğu sohbet ve eğlence bloğumuza hoşgeldiniz.!

Kamudan evlenecek bayan arıyorum, Kamuda çalışan bayanım kamu çalışanı eş arıyorum, Evlenmek isteyen kamu çalışanları, Bay ve bayan evlilik isteyen kamu çalışanları sitesi, Evlenmek isteyen kamu çalışan numaraları, Evlenmek isteyen kamuda çalışan bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Kamudayım evlenmek istiyorum diyenler, Evlenmek isteyen kamu çalışanlarının fotoğrafları, Kamu evlilik ilanları, Evlenmek istiyorum kamudayım, ilan vermek istiyorum, Kamudan emekliyim ikinci baharımı yaşamak istiyorum..

Evlenmek isteyen kamu çalışanları genellikle kendileri gibi kamuda çalışan, devlet memuru bir eş adayı ararlar. Çünkü hayatım maddi yükünü tek başlarına yüklenmek istemezler. Aslında bunu hiç kimse istemez ama kamu çalışanları açısından durum biraz daha farklıdır. İnternet ortamında en fazla arama yapılan konulardan biride evlenmek isteyenlerin yaptıkları arayışlar olmuştur. Ancak kamu çalışanları için özel olarak oluşturulmuş bir evlilik bloğu bulunmamaktadır. Sizlerin bu isteğine karşılık verebilmek adına kamu çalışanlarından evlenmek isteyen bayanların evlilik ilanlarını sizler için bir araya getirdik.

❣Selam Adım Berfin, Ankara’da Kamuda Çalışıyorum. Kamu Çalışanı Olgun Erkek Arıyorum.❣

Merhaba nasılsınız. 29 yaşım ve Ankara Kızılay’da yaşıyorum. Aslen Malatyalı bir ailenin tek kızıyım. Daha doğrusu tek çocuğu benim ailenin. Bu yüzden tahmin edersiniz ki son derece şımarık bir kız olarak büyüdüm. Bundan şikayetçide değilim. Ben hariç herkes malumunuz şikayetci ama. Malatya’yı çok bilmem. Küçükken yaz tatillerinde giderdik sadece. Babam memurdu başka şehirde. Biraz büyüyünce okul falan derken zaten neredeyse hiç gitmemeye başladım. Önemli durumlarda ancak bir iki gün gidiyorum.

Yoğun bir iş hayatım var. O yüzden kendimle ilgilenemiyor, hayal ettiğim şeyleri hep ertelemek ya da yarım yamalak yapmak zorunda kalıyorum. Bu yoğunluk içerisinde gezip eğlenmeye vakit bulamayınca sanırım yapılacak en doğru şey bir an önce kendi ailemi kurmak olacak. Herkesin kendi çevresinde ilgilenen aşığım seviyorum evlen benimle falan diyen birileri mutlaka vardır ama bu biraz mantık birazda duygu meselesi. Eşimi sanaldan bulacam ya da çevremden biri olacak gibi bir sabit fikrim yok. Sadece bir an aklıma geldi düşünürken ve internette biraz araştırma yaptım.

Sanaldan tanışıp evlenenlerin sayısının bu kadar fazla olacağını hiç tahmin etmezdim. Ortamı görünce anladım ki ben bu konuda çok geri kalmışım. Neredeyse herkes sanaldan evleniyor galiba. Bu kadar fazla olması beni hem şaşırttı hemde biraz cesaret verdi. Çünkü sanaldan biriyle değil evlenmek sevgili olmaya bile önyargılı bakıyordum. Olgun dürüst birisi olursa hayatımı birleştirmek isterim. Modern düşünceli bir erkek olmalı mutlaka ve agresif sinirli olmamalı. Bur süre  telefonda falan konuşuruz. Anlaşabilirsek devam ederiz. Kamuda çalışan olgun erkekler yazarsa mutlu olurum. Şimdilik hoşçakalın.

❣Merhaba Berrin İsmim, Kamuda Çalışıyorum,Bayburt’tan Katılıyorum. Seviyeli Ciddi Dürüst Biriyle Evlenmek İstiyorum.❣

Merhaba arkadaşlar adım  Berrin ve Bayburt’ta yaşıyorum. Ailem Denizli’de yaşıyor, aslen oralıyız. Küçük ve mütevazi bir ailem var. Ben Bayburt belediyesinde çalışıyorum. İlk önce Siirt’e atanmıştım, tayinim daha sonra buraya çıktı. Aslında evlilik benim çok aklımda olan birşey değil ama annem kendide durmuyor benide durdurmuyor. Her gün bana birinden bahsetmesinden bıktım artık. En sonunda söz vermek zorunda kaldım evleneceğime dair. Burası küçük biryer ve alışmaya çalışıyorum. Eğer burada Bayburt’tan birileri varsa tanışabiliriz daha güzel olur.

Erkek bayan farketmez normal arkadaş dahi olabiliriz. Saçlarım aslında siyah ama ben kızıl seviyorum. Hatta bizim aile neredeyse komple kızıl. Aşk konusunda çok başarılı olduğum söylenemez. Bu zamana kadar sadece iki erkekle ilişkim oldu. Bunları anlatmanın nedeni benimle ciddi düşünecek kişinin geçmişimi ve bugünümü bilmeye hakkı var. Bilsin ve ona göre benim hakkımdaki kararını versin. Sonrasında sorun çıksın istemediğim için herşeyi burada anlatıyorum. O iki erkekten birisi kendi çevremden birisiydi. Diğeri ise sanal ortamda tanıştığım biriydi.

Her ikiside bama gerçekten çok değer vermişti ama kader bir şekilde yollarımızı ayırdı. Ben şu an 30 yaşımdayım. Erkeğin en fazla 35 falan olmasını istiyorum. Benim gibi kamuda çalışan biriyle evlilik düşünüyorum. Evim yok ama arabam var. Maddi olarak bir memur ne kadar iyi olabilirse o kadar iyiyim. Bur erkeğin en çok temizliği ve kokusu beni etkiler. Temiz ve titiz olmayan biriyle beraber olmaya içim atmaz. Nereli olduğunuz çok önemli değil konuşması üslubu düzgün, ailemin karşısına çıkardığım zaman beni mahçup etmeyecek kalitede birini arıyorum. Niyeti ciddi olanlar yazsın sadece.

❣Selam, Selin Ben, İngilizce Öğretmeniyim, Evlenmek İsteyen Ciddi Beyler Yazsın Tanışalım.❣

Selam Selin ben Bursa’dan. İngilizce öğretmeniyim. Okul dışında istekli olduğuna inandığım kişilere özel derste veriyorum. Mesleğimi çok seviyorum. Hiç yurt dışına gitmedim ama artık bundan sonra her yaz birkaç günde olsa farklı ülkelere gitmek, farklı medeniyetler görmek istiyorum. Zaten yaşım çok genç olduğu için ömrüm olursa yapmak istediğim şeylerin en başında bu geliyor. Sarışın, 25 yaşında genç bir kızım. Anne ve babamı hiç bilmiyorum. Beni babannem büyüttü ve bugüne getirdi. Diğer akrabalarım zor zamanlarımda yanımda hiç olmadılar.

Bu yüzden şu anda akrabalarımdan hiç kimse ile görüşmüyorum. Babannemide kaybedince hayatta kimsem kalmadı. Sevgilim olsun flört edelim falan bunlar çok bana göre bir ilişki tarzı değil. Daha ciddi ve seviyeli ilişkim olsun isterim. Kamuda çalışıyor olsamda, ekonomik olarak rahat olsam bile hayatın devamı için bunlar yeterli gelmiyor. Bu yüzden evlenmeye karar verdim. Bursa merkezde yalnız yaşıyorum. Yeni atandığım için daha birkaç yıl buradayım. Tayin sürem dolsa bile burdan gitmek isteyeceğimi sanmıyorum çünkü gerçekten güzel biryer burası.

Babannemi kaybetmem beni psikolojik olarak çok kötü  etkiledi. O yanımdayken dünyanın bütün yükünü omuzlayabilir, her zorluğa göğüs gerebilirdim. Kendimi o kadar güçlü hissediyordum. Ancak onun gidişi ile kendimi savunmasız, kolu kanadı kırılmış ve bir o kadarda güçsüz hissediyorum. Beni bu hayatta seven tek bir kişi bile kalmadı. Benim sevdiğim hiç kimsede kalmadı. İnsanı ayakta tutan gerçekten sevginin olduğuna inanıyorum artık. Sevmiyor ve sevilmiyorsanız ayakta şansınız yok. Bunu yaşayarak öğrendim. Hayat herşeyi öğretiyor ama bedeli ağır oluyor. Doğru düzgün işi olan, seviyeli terbiyeli ve eşine sadık kalabilecek biriyle hayatımı birleştirmek istiyorum. Ciddi olan kişiler yazabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here