Erkek arayan bayanlarla tanışmak ve sohbet etmek isteyen Karslı’lar için sanalkeyfi.com’un oluşturmuş olduğu sohbet ve eğlence bloğumuza hoşgeldiniz.!

Merhaba, Evlenmek İçin Ciddi Erkek Arıyorum. 

Merhaba Kars’tan yazıyorum. Adım Eylem ve 26 yaşımdayım. Gerçek ismim bu değil kimlikte yazan ama bu ismi kullanmayı seviyorum. Suriye’den geldim buraya. Yaklaşık 8 yıldan beri buradayım. Alıştım buraya.Zaten görenler ben söylemesem inanmıyor Suriyeli olduğuma. Burada abimle ve onun eşiyle birlikte yaşıyorum. Bu durumdan fazlasıyla sıkıldım. Bazen kendimi iyice sığıntı gibi hissediyorum. Özelliklede rahatsız olduğum birşey olduğunda tepki verememek, hep içime atmak ve onların kurallarına göre yaşamak beni rahatsız ediyor. Bir işte çalışmıyorum. Onların çocuklarına bakıyorum. Baktığım içinde abim bir miktar para verirse ya da ne kadar verirse onunla kendime bakmaya çalışıyorum. Kendime ait bir yuva ve hayat kurabilirsem çalışmayı düşünüyorum. Sonuçta bir kişinin çalışıp diğerlerinin onunla geçinmesi artık neredeyse imkansız.

Aşırı isteklerim yok. Düzgün biri olsun yeterli benim için. Hem zaten ne kadar yüksekten uçabilirim ki. Kanatsız bir kuş ne kadar uçabilirse bende şu an öyleyim. Hayatımı bu şekilde daha fazla devam ettirmek istemiyorum. Kendi kurallarımla kendi hayatımı yaşamak istiyorum. Herkesin yaptığı en sıradan en basit şeyler için bile başkalarına muhtaç olduğum bir hayatı istemiyorum. Genç bir kızın arzuları, istekleri ve idealleri vardır. Bunlar için kimseden izin almadan yaşamak istiyorum. Benim gibi kendi halinde mütevazı yaşayan biri ile tanışırsam birbirimize maddi manevi destek olabiliriz. Hazıra konmak yada birinin imkanlarından faydalanmak gibi bir niyetim yok. Ciddi bir ilişki kurmak ve kendine ait bir hayatım olsun istiyorum. Birbirimizi karşılıklı seveceğimiz ve asla ihanet etmeyeceğimiz dürüst birine ihtiyacım var. Beraber em aşk yaşayabilir hemde hayata tutunabiliriz. Niyeti ciddi olmayan, günlük aşkların peşinde koşan birini istemem. Beni anlayan beyler bana ulaşsın. 

Kars erkek arayan bayanlar, Akkaya erkek arayan dul bayanlarla tanışma,Digor erkek arayan suriyeli bayanların telefon numaraları, Kağızman olgun erkek arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Selim erkek arayan zengin ve dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Sarıkamış evlenmek için erkek arayan olgun bayanlarla tanışma ve sohbet, Susuz seviyeli erkek arayan olgun ve yanlız bayanların telefon numaraları, Kars ikinci baharını yaşamak için erkek arayan olgun ve dul bayanların whatsapp numaraları.!

Kars Erkek Arayan Dul Bayanların Whatsapp Numaraları. 

Değerli sanalkeyfi.com ziyaretçileri; Bu başlığımız altında bizlere Kars’tan ulaşan Baran beyin anısını sizlerle paylaşacağız.!

Merhaba ismim Baran ve Kars merkezde yaşıyorum. Şu an 27 yaşımdayım.Üniversiteyi Sivas Cumhuriyet üniversitesinde okudum. Üniversite hayatım başlayana kadar dünya benim için doğup büyüdüğüm köy ve ara sıra  işimiz oldukça gittiğimiz küçük bir şehirden ibaretti. İnsanlarla çok kolay iletişim kurup arkadaş olabilen biri değilim. Çok zor arkadaş olurum. Ama bir defa olunca da o kişiden kopmam çok zor olur. Bu şekilde gittim ve okula başladım. Malûm Sivas kış memleketi. Hikayem orada bir kış günü yoğun kar yağan bir günde başladı. Öğleden sonra ders bitiminde o gün akşama kadar arkadaşlarla birlikte kampüste takıldık. Sonra ben aralarından ayrıldım ve dolmuş durağına doğru gidiyordum. Hava neredeyse buz kesiyordu.

Binaların arasından ilerlerken bir araç karların içinden çıkmaya çalışıyordu. Akşama kadar yoğun yağan kar arabayı adeta esir almıştı.Hava karanlık olduğu için aracın içindeki kişi görünmüyordu. Aracı kullanan sürekli gaza basıyor öyle yapmasınında hiç bir faydası olmuyordu. Biraz uğraştıktan sonra içerideki camı açınca aracı kullanan İstatistik hocamız Hülya hanımdı. Aracın etrafındaki karları elimle iyice temizledikten sonra Hülya hanımdan müsade isteyip direksiyona ben geçtim. Biraz uğraşınca aracı kurtarmayı başardım.Hülya hanım karlı yerlerde fazla araç kullanmamıştı galiba acemiliği belli oluyordu. Ben kesinlikle kaza yaparım bu havada sen kullanırmısın dedi. Bende tabiki kabul  ederek yardımcı olmak zorundaydım. Hülya hanımın evine varmıştık ama benim üzerimde aracı çıkarmaya çalışırken iyice ıslanmış ve o soğukta o şekilde dışarıda kalamazdım. Hülya hanım gel bir yukarı çıkalım çaresine bakalım  falan dedi. Benim zaten itiraz etme şansım yoktu çünkü  soğukta ıslak elbise ile kalamazdım.

Beraber yukarı çıktık ve Hülya hanım bana kendi eşofmanlarından verdi. Giymekten başka çare yoktu zaten. Dışarıdan yiyecek birşeyler söyledi ve ardından sıcak birşeyler içtik. Dışarıda çok fena kar yağıyordu. Gitmek istiyordum ama o saatte o havada çıkmak delilik olurdu. Hülya hanımda gitmemi istemiyordu. Beraber birşeyler içerken okuldan falan konuştuk biraz.Ailemi falan sordu anlattım biraz. Kız arkadaşın varmı, yada beğendiğin birisi gibi sorular sordu.Hayatımda hiç kız arkadaşım olmamıştı benim. Bir kadın tarafından sevilmenin nasıl bir his olduğunu bilmiyordum. Gece geç saatlere kadar konuştuk. Hülya hanım 40 yaşlarında bakımlı bir kadındı ve ben isr daha 20 yaşında hayata gözlerini yeni açmaya çalışan bir gençtim. Ertesi gün Cumartesi günüydü geç saatte uyandık. Uyandığımda Hülya hanım kahvaltı hazırlıyordu. Kahvaltıdan sonra kurumuş elbiselerimi giydim ve gitmek istedim. Hülya hanımda ben seni bırakırım dedi ve kaldığım bekar evine beni bıraktı.

O günden sonra Hülya hanımın bana karşı davranışları çok farklı oldu. Okulda öğrencisi değilde bana arkadaşı gibi davranıyordu. Arabası arıza yapsa sanayiye ben götürüyor muayenesi bitse ben götürüp yaptırıyorum. Tabi o istiyor bende yapıyordum. Hafta sonları bazen kahvaltıya çağırıyordu beni.Aramız o kadar iyiydi yani. Hatta bir pazar günü beraber balık tutmaya gittiğimiz dahi olmuştur. Artık evinde benim yanında daha rahat giyiniyordu. İlk başlarda biraz çekinsemde sonra alıştım bu duruma. Birgün beni aradı ve evine çağırdı. Gelirken şarap veya bira alırmısın dedi bende aldım ama ilk defa alkol satın alıyordum. Hem şarap hemde bira aldım ve evine gittim. Bana da teklif etti ama biraz kararsızdım. Sadece bir tane biradan birkaç yudum aldım hepsi o kadar. Hülya çok içmişti ama şarkı söylüyor, dans ediyor benide dans etmem için zorluyordu. Sonra bir ara aptal çocuk anlamıyor musun, seni istiyorum dedi. Ben hala alkolün etkisiyle söylüyordur ciddi değildir falana diyerek safa yatıyorum. Birlikte dans ederken gerçekten çok heyecanlandım. O noktadan sonra geri dönüş yoktu. Kendimi bambaşka bir dünyada hissediyordum. Okulum bitene kadar Hülya ile beraber olduk. Benim ilk aşkım ve ilk heyecanımdı. O yüzden de bende hiç unutmayacağım izler bıraktı. Hala arasıra telefonla arar sorarız birbirimizi. Hülya benim ilk aşkımdı ve onu hiç unutmayacağım. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here