Erkek arayan bayanlarla tanışmak ve sohbet etmek isteyen Mardinli’ler için sanalkeyfi.com’un oluşturmuş olduğu sohbet ve eğlence bloğumuza hoşgeldiniz.!

Mardin’den İkinci Baharını Yaşamak İsteyen Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Yeşim ve 55 yaşımda dul bir bayanım. Yaşımı göstermediğimi söylerler genelde ama genç kalabilmek için uğraşıyoruz tabi. Erkekler bu konuda biraz daha umursamaz oluyorlar galiba. Her insan ilgi çekmek beğenilmek ister ama kadınların çok daha fazla istediği hatta neredeyse kadınların ilgiye taptığını söylesek abartmış olmayız herhalde. Genç bir kızın böyle dertleri çok yoktur çünkü zaten yeterince beğeneni vardır ve hatta belkide etrafındaki erkeklerin çokluğundan rahatsız bile olanlar vardır. Ancak belirli bir yaşı geçmiş olgun bayanlar için durum pek iç açıcı değildir. Çevresinde sevdiği kim varsa zaten birçoğu  uzaklaşmış, kalanlar ise kendi derdine ve telaşına düşmüş durumda oluyor çoğu  zaman. Yaklaşık 10 yıldır dul bir kadınım ve dul kaldıktan sonra hayatıma ilk kez bir erkek girecek. Buradan mı olur nasıl olur bilmiyorum ama sanırım artık sabrının son demlerindeyim. Bu kadar yanlızlık bir insana çok fazla.

Hayattan istediğini alamamış, doyamadığı hisleri ve duyguları olan bir kadınım. Madem zamanı durdurmak ya da geri çevirmek mümkün değil, o zaman kalan ömrümüzü neden doyasıya yaşamayalım ki. Neden kendimizi karanlığa mahkum ediyoruz.10 yıl düşünmek ve karar vermek  için gerekenden uzun bir süre. Hatta bazı şeyler için geç bile kaldım belki ama yinede umudumu yitirmedim. Hayallerinin peşinden gidebilecek gücüm var hala. Maddi olarak sorunum yok, emekli maaşım ve kendime ait küçük bir mağazam var. Bunlar bana yetiyor ama kazandığım paranın benim için bir anlamı olmuyor çünkü hiç birşeyden keyif almıyorum. Beni yanlızlıktan kurtaracak ve hayallerimi umutlarımı yeşertecek, hayatıma heyecan katacak birine ihtiyacım var. Yaş olayına çok takılmıyorum benden genç biri dahi olabilir. Hatta genç biri ile olgun biri arasında tercih yapmam gerekse sanırım genç olanı tercih ederdim. Ama yinede önyargılı değilim. Samimi ve dürüst olmayı başarabilen her erkek yazabilir. Mardin ve civarından seviyeli beyler yazsın lütfen. 

Mardin erkek arayan bayanlar, Artuklu erkek arayan türbanlı bayanlarla sohbet, Dargeçit erkek arayan dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Derik erkek arayan zengin ve yanlız bayanların telefon numaraları, Kızıltepe olgun erkek arayan üniversiteli genç kızlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Midyat erkek arayan suriyeli dul bayanların telefon numaraları, Nusaybin ikinci baharını yaşamak için olgun erkek arayan olgun bayanlarla sohbet, Ömerli seviyeli ilişki için erkek arayan olgun bayanların whatsapp numaraları, Savur dul bayanların telefon numaraları.!

Merhaba, Mardin’den Olgun ve Elit Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Müge. 45 yaşımdayım ve aslen Mardinli’yim. Yıl içerisinde sadece yaklaşık 1 ay falan Mardinde kalıyorum. Onun dışında Avusturya’da yaşıyorum. Aslında Mardin’i çok seviyorum. Hayatın en tatlı ve huzurlu çocukluk yıllarım orada geçti. Mardin’in kendine has o farklı tarihi dokusu beni gerçekten etkiliyor. Nerdeyse her karışını gezmekten ayrı keyif alıyorum. Burada olma amacım Mardin’i ne kadar sevdiğimi anlatmak değil elbette. Yazın geldiğimde çok yanlız oluyorum. Güya tatil yapıyorum ama zevk almıyorum. Bir kadının tek ihtiyacı gezmek ya da müzik dinlemek değil ki. Güzel ve esmer bur bayanım. Tabiki beni beğenen birileri oluyor ama o kadar kısa süre içinde biriyle hem tanışıp hem güven duyacak kadar zaman geçirmek ve o güveni sağladıktan sonrada aşk yaşamak 1 ay içine sığacak şeyler değil bunlar tabiki.

Daha önce hiç evlenmedim ve düşünmedim de. Keyfime göre yaşıyor kafama eseni yapıyorum. Bunu yapabilmek kadar büyük bir lüks yoktur bir kadın için. Evlenerek bu lüksümden vazgeçmek istemiyorum. Birini seveceksen yine severim, aşık olacaksam olurum.Hatta istersem aynı evi bile paylaşırım ama olayı resmiyete dökerek rahatımı bozamam. Daha öncede sanal ortamdan tanıştığım kişiler oldu. Çoğu bana güven vermedi. Güvendiğim kişiler olmuştur ama onlarlada hiç yüz yüze gelmedik. Benim  için ilk olacak yani eğer buradan istediğim gibi biri karşıma çıkarsa. Özellikle Mardin merkezde yaşayan beylerle ilgileniyorum. Uzakta olan ve zaten görüşme imkanım olmayan biriyle boşuna zaman kaybetmek istemem. Mardin’de olduğum zamanlarda istediğim zaman göreceğim, sorunları ve engelleri olmayan bir erkek arıyorum. 

Selam,Mardin’den Olgun Erkek Arıyorum. 

Merhaba adım Elvan. Suriyeli Türkmen bir ailenin çocuğuyum. Daha doğrusu babam Türkmen annem Kürt asıllı. Yaşadığımız şehirde durumlar kötüye gidince buradaki akrabalarımızın yanına geldik annemle birlikte. Babam Suriye’ de kaldı ve hala orada. Daha önce bizi görmek için 2 gün geldi ve tekrar gitti. Son 8 yılda onu sadece bir kez görebildim. 22 yaşıma geldim ve artık kendime ait birşeyler olsun istiyorum. İlk başlarda biraz korkuyordum çünkü bazıları bize karşı önyargılı davranıyordu. Ama artık o korkularımıda yendim ve kendime güveniyorum. Zor şartlar insanları daha çabuk olgunlaştırıyor. Belkide bu yüzden evlilik yapmak bana bu kadar cazip geliyor. Benim gibi yaralı biriyle beraber olup ruhumdaki yaraları sarmaya gönüllü olacak samimi ve sıcak, adeta güvenilir bir liman olacak bana, böyle birini bulabilirmiyim bilmiyorum ama, ona inandığım anda tüm herşeyimle onun olabilirim. 

Tabiki bunlar birkaç gün yada birkaç ayda olup bitecek şeyler değil. Güven sorunu zaten beni en çok zorlayan konu olacak. Çünkü yapacağım bir yanlışla herşeyden önce annemi üzmek istemiyorum. Babamın gözü arkada kalsın  istemiyorum. Niyetim onlara mahcup olacağım birşey yapmak değil. Sadece dürüst ve düzgün biriyle tanışıp ciddi bir ilişki kurmak istiyorum hepsi bu. Çevremde uzun uzun beni süzen, sürekli çevremde dolaşan erkekler var. Bunların niyetini az çok görüyorum. Benim istediğim bana sahip çıkacak, sevecek, koruyacak, bana aşık olacak bir erkek istiyorum. Mardin yada yakınlarından düzgün dürüst erkekler yazabilir. Mesajınızı bekliyorum. Niyeti ciddi olmayanlar yazmasın lütfen. Mardin’den olgun ve ciddi erkek arıyorum..

2 YORUMLAR

  1. Hayallerimin arasinda hayatın genel anlamında istediğim tek şey aile kurmak bir aile ortamında sıcacık samimi huzurla mutlulukla dolu bir hayat geçirmek istiyorum ismim emre boy 1 65 yaş 36 ciddi anlamda aşik olabileceğim bir bayan istiyorum yaş önemli değil

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here