Erkek arayan bayanlarla tanışmak ve sohbet etmek isteyen Mersinli’ler için sanalkeyfi.com’un oluşturmuş olduğu sohbet ve eğlence bloğumuza hoşgeldiniz.!

Merhaba, Mersin’den Olgun Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Berivan.36 yaşımdayım. Dul bir kadınım. Aslen Karslı’yım ama neredeyse burada doğdum büyüdüm diyebilirim. Çocukluğumdan bu yana burada yaşıyorum. Şu anda ailemle birlikte yaşıyorum. Daha önce yaptığım evlilikte o zaman neredeyse çocuk yaştaydım. Evlenmenin ne olduğunun bile doğru düzgün farkında değildim. Eşim ise benden oldukça büyük biriydi. Görücü usulü ile evlenmiştik. Ben zaten eski eşimin ikinci karısıydım. Benden önce yine bir evlilik yapmıştı. Ben bunu evlendikten çok sonra bir tesadüf eseri öğrendim. Yaklaşık 10 yıl süren bir evlilik yaşadım. Hakkını yemek istemem fena biri değildi aslında. Birgün olsun şiddet  yada hakaretini duymadım ama meselenin sadece bu olmadığını biraz daha büyüyüp olgun bir kadın olmaya başlayınca anladım. Ben bu on yıl boyunca kendimi onun kadını olarak değilde evinde hizmet eden bir tür hizmetçi gibi falan hissediyordum, yeri geldiğinde cinsel ihtiyaçlarınıda gideren. Yaşadığım tek mutlulukta buydu zaten evliliğe dair. Zamanının çoğunu dışarda arkadaşları ile geçiren eve sadece uyumaya gelen biri ile evli olduğunuzu düşünürseniz sanırım beni daha iyi anlarsınız. Bunca yıl evli kaldığıma bakmayın. Ne sevmenin aşkın nasıl birşey olduğunu biliyorum  ne de kadınlığımı doğru düzgün yaşayabilmiş değilim.

Yılların bende biriktirdiği aşka ve sevgiye susamışlığını kana kana su içer gibi yüreğime sevgiyi dolduracak, arzularımı bama sınırsızca yaşatacak biriyle tanışmak istiyorum. Ailem biraz fazla tutucu olduğu için çok rahat ve özgür biri değilim. Ama artık birazda ben istediğim hayatı yaşamak ve arzularımı yaşamak istiyorum. Her zaman hayatımın sonuna kadar başkalarının isteklerine, inançlarına göre yaşayamam bu ailem bile olsa. Onları sevmek ve saygı göstermek tabiki benim yapmam gereken birşey ama benimde istek ve arzularımın bir önemi bir değeri olmalı. İşte bu yüzden de benim gibi düşünen, kadına hakettiği değeri verebilen ve beni mutlu edebilecek Mersin’de yaşayan bir erkek arıyorum. Birlikte mutlu olacağımıza inanan beylerin mesajını bekliyorum. 

Mersin erkek arayan bayanlar, Silifke erkek arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Mut erkek arayan suriyeli dul ve yanlız bayanların whatsapp numaraları, Yenişehir  ikinci baharını yaşamak için olgun erkek arayan bayanlarla tanışma ve sohbet, Akdeniz erkek arayan türbanlı ve dul bayanlarla whatsapp sohbet, Erdemli olgun erkek arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Tarsus erkek arayan olgun bayanların telefon numaraları, Toroslar seviyeli ilişki için erkek arayan olgun bayanlarla tanışma ve sohbet, Gülnar evlenmek için erkek arayan olgun ve yanlız bayanların whatsapp numaraları, Bozyazı partner arayan yanlız bayanlarla tanışma.!

Mersin Erkek Arayan Dul Bayanların Whatsapp Numaraları. 

Değerli sanalkeyfi.com ziyaretçileri; Bu başlığımız altında bizlere Mersin’den ulaşan Halil beyin anısını sizlerle paylaşacağız.!

Merhaba adım Halil,Mersin’de yaşıyorum ve 29 yaşımdayım. Benimde sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağım bir anım var ve sizlerle paylaşmak istedim.

Açıkca söylemem gerekirse sanal ortama yabancı biri değilim. Uzun zamandır farklı platformlarda sohbetlere katılıyorum. Bazen arkadaşlarım oluyor Bazen dostlarım bazen de düşmanlık edenlerde oluyor tabiki. Daha önce bu sohbet platformlarından birinde Tokat’ta yaşayan Engin isminde biriyle tanıştım. Aslında tanışmamız tam olarak şöyle  oldu. Mersin’de yaşadığımı  anladığı zaman benden Mersin hakkında bilgi almak istedi. Engin memurdu ve tayini Mersin’e çıkmıştı. Bilmediği bir yer olduğu ve benimde buralı olmamdan dolayı muhabbet falan ederken, konuşmaları falan samimi gelince bana güven verdi. Engin ile bir süre sanal ortamda muhabbetimiz devam etti. Mersin’e gelmesine az bir zaman kala telefonumu verdim ve gelince aramasını istedim. Zaten neredeyse her gün konuşuyorduk. Bi yüzden hangi gün saat kaçta nasıl geleceğini falan biliyordum. Onun geleceği gün işlerimi ona göre ayarladım ve onu karşıladım. Beraber yemek yedikten sonra işe başlayacağı kuruma götürdüm. Gerekli evrakları falan verio işlerini hallettikten sonra beraber benim evime gittik.

O gün Engin bende kaldı ve ertesi gün tekrar memleketine gitti. Bir hafta sonra tekrar gelecek ve işbaşı yapacaktı. Bu arada bende ona  küçük bir kiralık daire bulmaya çalışacaktım ki, benim evimin yakınlarında güzel bir daire buldum. Ona resimlerini falan gönderince o da beğendi evi ve tuttuk. Bir hafta sonra Engin yanında kendinden birkaç yaş küçük bir bayanla birlikte geldi. Beni tanıştırdığı bayan kardeşi Hazel’di. Eşyalarını falan eve taşıdık ve o gün bende kaldılar. Ertesi gün beraber evlerini yerleştirdik. Evimizde birbirine yakın olunca onları kendi ailemden bile daha fazla görür olmuştum. Ama temiz insanlardı ve birbirimize güvenimiz tamdı. Bazen ben onlarda kalıyordum, bazen onlar bende kalıyordu ve beraber istediğimiz herşeyi yapıyorduk. Hazel abisinin yanına üniversiteye hazırlanmak için gelmişti. Memleketinde ders çalışma ortamı çok fazla bulamadığından yakınıyordu. Engin ile Hazel abi kardeşten daha çok arkadaş gibilerdi. Bazen beraber eğlenmeye falan dahi gidiyorduk. 

Aradan yaklaşık 1 yıl geçmişti ki, Engin Ankara’ya bir eğitim seminerine gitmesi gerektiğini ve kardeşine göz kulak olmamı istedi benden. Arkadaşımın emaneti başım gözüm üstüneydi tabiki ama biraz zor bir emanetti bu. Beraber Engin’i yolcu ettikten sonra eve gittik. Onunla kalmam rahatsız edecekse kendi evimde kalayım istedim ama aksine o kalmamı istedi çünkü tek başına korkuyordu. Bem yinede evde fazla kalmamaya çalışıyordum. Akşamları gidiyordum sadece ve fazla konuşmadan uyuyordum. Bir akşam eve gittiğimde dondum kaldım. Hazel çok güzel bir masa hazırlamıştı. Masada kırmızı şarap dahi vardı ve mum bile koymuştu. O genç kız o kadar bakımlı ve çekici giyinmişti ki, tam bir kadın gibi duruyordu. Ne yapacağımı şaşırmış  haldeydim. Çünkü Hazel’in niyeti belliydi ama o arkadaşımın kardeşiydi. Onunla bir ilişki yaşayamazdım. Beraber yemek yiyorduk ve Hazel göz kamaştıracak bir güzelliğe sahipti. Bir şekilde ona konuyu açtım ve açık konuşalım istedim. Benden hoşlandığını ama bunu söylemekte tereddüt ettiğini söyledi. Böyle birşeyin  olamacağını nedenleri ile anlattım ona. Engin’e senden hoşlandığımı söyledim biliyor o, deyince ben daha da çok şaşırdım. Ben ondan hiç birşey saklamam herşeyimi bilir dedi. Ne yaptı ne etti bir şekilde beni o gece sevgili olmaya ikna etti. Engin geldiğinde yüzüne nasıl bakacağımı düşünüyordum bir yandan. Engin gelmeden bir gün önce bana yalan söylediğini Engin’in haberi olmadığını beni ikna etmek için yalan söylediğini itiraf etti.Hepten içinden çıkılmaz bir hal almıştı durum. Ama bir kere ok yaydan çıkmıştı. Engin’e karşı ne kadar utansamda üç yıl boyunca onunla aşk yaşadım. Sonra başka şehire taşındılar. Şimdi sadece telefonda konuşuyoruz. Umarım her ikiside hep mutlu olurlar..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here