Dul bayanlarla tanışmak ve sohbet etmek isteyen Ordulu’lar için sanalkeyfi.com’un oluşturmuş olduğu sohbet ve eğlence bloğumuza hoşgeldiniz.!

Selam, Ordu’dan Olgun Zengin Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba ismim Lara. Uzun yıllardır Türkiye’deyim. 34 yaşımdayım. Uzun zaman önce arkadaşımla Türkiye’ye tatile geldik birkaç arkadaşımla birlikte. Muğla’da tatil yaparken eski eşimle tanıştık. O yıl devamlı olarak telefonda görüştük ve ben ertesi yıl  tekrar geldim buraya be bur daha da dönmedim. Arada sırada annem ve kardeşim geliyorlar Rusya’dan bir süre kalıp gidiyorlar. Aslında onunla çok iyi anlaşıyor ve birbirimize de yakışıyorduk ama evlilik aşkı bitiriyor sözü sanırım doğru. Zamanla heyecanımız kalmadı iki normal arkadaşa benzedik. Ayrıldıktan sonra buradaki işime devam ettim ve Rusya’ya dönmedim. Burada uluslarası ticeret firmasında çalışıyorum. İngilizce ve Rusça biliyorum bu yüzden kaliteli iş bulma konusunda sorun yaşamıyorum. Rusya’ya gitsem buradaki hayat standartımı bulamam o yüzden gitmiyorum. Çocuğum yok ve yanlız yaşıyorum. Yanlız yaşamaya alışkın değilim. Yanlızlığı sevmiyorum. Hayata bir kez geldiysek ve ikinci bir şansımız olmayacaksa neden her şeyi istediğimiz gibi yaşamayalım ki. Neden hayallerimiz gerçek olmasın ve neden gerçek olması için birşeyler yapmayalım. Bu arada Türkçe yazmamda sorun yok ama telaffuz ederken yabancı uyruklu olduğum kendini hissettiriyor.

Minyon bir yapım var. Boyum 175 ve 60 kiloyum. İleride birgün hayatıma yeniden biri girerse beraber her çılgınlığı yapmak isterim. Hayat çabuk geçiyor. Yaşanmaya değer ne varsa yaşamak istiyorum. Rahat yaşamak isterim bu yüzden beraber olacağım kişinin iyi bir geliri olması gerekir. Rahat yaşamaktan daha çok hayallerim ve hatta hayallerimiz için bu gerekli. Gerçi ben Türk kültürüne adapte oldum benim için sorun yok ama yinede kültür farklılıkları konusunda sorun etmeyecek biriyseniz eğer, istek ve arzularıma cevap verip seviyeli uzun süreli bir ilişkiye hazırsanız tanışabiliriz. Beraber yaşayacağım birini istiyorum. Evlenip ayrılmış olabilir hatta çocuklu biri de olabilir saygı duyarım ama bana geçmişiniz bana ve benimle olacak ilişkinize zarar vermeyecekse ben varım. Olgun ve zengin biriyle tanışıp uzun sürecek bir aşk yaşamak istiyorum. 

Ordu dul bayanların whatsapp numaraları, Ünye olgun sevgili arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Fatsa ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanların telefon numaraları, Perşembe suriyeli dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Mesudiye türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Akkuş zengin sevgili arayan olgun ve dul bayanlar, Kabataş zengin ve yanlız bayanların telefon numaraları, Altınordu seviyeli ilişki isteyen olgun ve yanlız bayanlar.!

Selam, Ordu’dan Olgun Sevgili Arıyorum. 

Merhaba ismim Nergiz. 45 yaşımdayım. Spor yapmayı seven ve oldukça bakımlı biriyim. Herhangi bir iş yapmıyorum. Kaybettiğim eşim oldukça varlıklı biriydi. Ondan bana kalanlarla rahat bir yaşam sürüyorum. Uzun süren bir yanlızlıktan sonra bana yeniden dişi olduğumu hissettirecek beyefendi kişilikte birini istiyorum.

Bir oğlum ve bir kızım var ve her ikiside evli ve kendi hayatlarını kurdular. Bu zamana kadar onlar için sabırla bekledim. Ama aşk ve sevgi konusunda duygularını benim gibi coşkulu yaşayan ve yaşamak isteyen bir kadın için yanlızlığa sabretmek gerçekten kolay değil. Bir elin elinizi tutmasını isterseniz. Bir çift gözün sizi kıskanmasını ve koruyup kollamasını seversiniz hoşunuza gider bu. Sizi sıkıca saracak kollara hasretlik çeker, bir erkeğin sizi seven bir erkeğin kokusunu içinize çekmek istersiniz. Birlikte vakit geçirmek, bazen birlikte yürüyüş yapmak gibi sıradan şeyler yapmak bile çok mutlu edebilir. Çünkü yıllardır aşka susamış, sevilmeyi özlemiş bir kadın sıradan şeylerle dahi çok mutlu olabilir. En çok sevdiğim ve özlediğim çok özel bir gecenin sabahında birlikte kahvaltı hazırlamak. Bunları eğer özlüyor ve yapabilirsem ruhum hala genç bir kız kadar  heyecan istiyordur.

Abartılı makyaj ya da dekolte sevmiyorum ama giyim tarzıma dikkat ederim. Dış görünüş benim için önemli çünkü. Yaş olarak benden çok fazla yaşlı olmasın ve ruhu genç bir beyefendi olsun. Benim gibi aska susamış, olgun ve düzgün karakterli beyler yazabilir. Ne iş yaptığınız, medeni haliniz benim için önemli. Bunlarla birlikte iletişim yazmayı unutmayın lütfen. Hoşçakalın.

Arzu Ben. Samimi ve Dürüst Beyler Yazsın.

Merhaba ismim Arzu. Karadeniz kadını sert olur derler ya sanırım bunun kanıtı ben oluyorum.Katı kuralları olan prensiplerinden taviz vermeyen, hiç bir şeyi kafasına takmayan ve umursamadan yaşayan biriyim. Açıkçası erkek olsam benim gibi bir kadın istemezdim herhalde ama hatırı sayılır bir hayran kitlem var diyebilirim. Eğer dürüstlük her şeyi açıkça söylemekse çapkın biriyim ve bundan hoşlanıyorum. Neden ben sadece bir kişiye ait olayım ki ya da neden birine ait olayım. Ben kimseye ait olmak istemiyorum.Kafama eseni yapmak istiyorum o kadar. Buna da kimse karışsın müdahale etsin istemem.

Özellikle de sevgilim dahi olsa bir erkeğin bana karışması, ne yapacağımı söylemesi böyle bir ihtimal yok tabi. Ancak ben ona ne yapmayacağını ne yaparsa beni bir daha göremeyeceğini söylerim. O da buna uymak zorunda, uymuyorsa da kendi bilir yani. Harika diyebileceğim vücut ölçülerine sahibim. Hani derler ya özene bezene yaratılmış, tamda öyleyim. Ya bu kadında ne kadar ukala biri falan demeyin ama kabul ediyorum ukalayım. Ama kadın dediğin de zaten biraz ukala ve kendini beğenmiş olmalı bence. Kendini beğenmeyen kadını kimse beğenmez. Mutevazi biri olamadım hiç bir zaman. Benimle olacak erkekte ukala olursa eğer o işin sonu nereye varır bilemem ama sanırım pek hoş şeyler yaşamayız.

Kendimi olabildiğince net anlatmaya çalıştım. Yazıp yazmamak size kalmış. Herkese cevap veririm ama sonu nereye varır bilmem. Bunu ben değil sizin beni ne kadar istediğiniz ve benim için neler yapabileceğiniz gösterecek ve belirleyici olacak. Ordu merkezde yaşayan beyler yazsın lütfen sadece. Dünyanın diğer ucundan şartları zorlamayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here