Erkek arayan bayanlarla tanışmak ve sohbet etmek isteyen Siirtli’ler için sanalkeyfi.com’un oluşturmuş olduğu sohbet ve eğlence bloğumuza hoşgeldiniz.!

Selam, Siirt’ten Olgun Ciddi Erkek Arıyorum. 

Merhaba, Siirt’ten Havin ben. 27 yaşımdayım. Boyum 179 ve 65 kiloyum. Şu an bir işte çalışmıyorum. Evde vakit geçiriyorum daha çok. Dışarıda zaten çıkamıyoruz doğru düzgün. Yasaklar kısıtlamalar falan. Bunlar olmasa aile baskısı olur. Hayat her şekilde sıkıcı ve çekilmez bir hal almaya başladı yani. Aşk yaşamayı, aşık olmayı seven sıradışı şeyler yapmaktan hoşlanan arzulu bir kızım. Yasakların ve kısıtlamaların arzularıma gem vurmasına müsade etmem. Şartlar ne olursa olsun insanın arzularını yaşamak için her zaman yapacak birşeyi vardır. Çok güzel bir kız olduğunu düşünmüyorum ama fiziğime ve cazibeme güvenirim. Baştan çıkartamayacağım erkek yoktur. Bu konuda oldukça iddialıyım. Aşırı makyaj sevmiyorum. Zaten makyajı biraz abartsam yolda sokakta gezemem. Çok daha çekici oluyorum ama ben sevmiyorum makyaj yapmayı. Spor giyiniyorum genelde. Dekolte giymeyi çok isterim ama malesef ailem müsade etmez. Transparan bir kıyafet alıp odamda gizlice giydim. Transparan kıyafetin benim kadar yarışacağı başka birini daha tanımıyorum. Üzerimde duruşuyla beni sanki bambaşka bir kadın yaptı kıyafet.

Alkol istesemde alamam ama arasıra fırsat bulursam kırmızı şarap içiyorum. Kırmızı şarap eşliğinde hayal kurmak daha güzel oluyor. Hayal kurmak deyince artık bu hayal dünyasından beni çıkaracak olgun ve ciddi bir erkeğe ihtiyacım var. Hafif göbekli erkeklerden hoşlanıyorum. Ama hafif olmalı. Kuru çelimsiz sevmiyorum. Erkeğin karakter olarak ağırlığını üzerimde hissederken fiziksel ağırlıkta önemli tabi. Hem boy hem kilo olarak erkek kadının altında kalmamalı. Müzikle aram pek yoktur. Kulağıma hoş gelen birkaç şarkı dışında müzik dinlemiyorum. Bu aralar daha çok görsel sanatlarla ilgileniyorum. Zevklerim ve ilgi alanlarım sık değişiyor. Bir bakmışsınız birkaç hafta sonra tarihi konular araştırıyorum. Bu biraz benim birşeyi kafama takmamla alakalı bir durum. Siirt ve çevresinden beni mutlu edecek, ciddi ve güvenilir erkek arıyorum. Tanışmak isteyen olgu  beyler mesaj bıraksın.

Siirt erkek arayan bayanlar, Baykan erkek arayan türbanlı ve olgun bayanların whatsapp numaraları, Tillo evlenmek için erkek arayan olgun ve yanlız bayanların telefon numaraları, Eruh erkek arayan zengin ve dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Kurtalan ikinci baharını yaşamak için olgun erkek arayan dul bayanlarla tanışma, Pervari olgun erkek arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Şirvan erkek arayan suriyeli dul ve yanlız bayanların telefon numaraları, Siirt seviyeli ilişki için erkek arayan olgun bayanlarla tanışma ve sohbet.!

Selam, Siirt’ten Seviyeli ve Ciddi Erkek Arıyorum. 

Merhaba adım Berrin. Sizlere Siirt’in bir ilçesinden yazıyorum. Buraya kamuda çalışan biri olarak tayinim çıkması sonucu geldim. Bur belediye bünyesinde çalışıyorum. Daha önce Ankara’da görev yapıyordum ve Ankara benim ilk görev yerimdi. Şimdilik 3 yıl daha buradayım. Buraya kısa zaman önce geldim zaten ve adapte olmaya çalışıyorum. Aslen İzmirli’yim. Hayatıma giren erkeklerin sayısı çok azdır.  Aşk konusunda çok şanslı olduğumu söyleyemem. Belki de ben beceremiyorumdur. Hayatıma giren iki erkekte gerçekten iyi güvenilir ve samimi samimi kişilerdi. Hatta bir tanesiyle sanalda tanıştık. 6 ay kadar sadece sanalda görüştük ancak ondan sonra güvenip telefon numaranı verebildim.

Şimdi geriye dönüp baktığım zaman gerçekten sabırlı adammış. 6 ay sadece sanalda konuşmaya hangi erkek dayanır. Bana verdiği değeri birazda buradan anlıyorum. Ama olmayınca olmuyor demek ki. Sevmek, değer vermek hatta aşık olmak her zaman yetmiyor mutluluk için. Kaderle aranızında iyi olması ve şanslı olmanız gerek. Kader yüzünüze gülmezse ne kadar severseniz sevin, ne kadar aşık olursanız olsun bir şekilde ayırıyor sizi. Yanlızlığı seven biriyim. İş yerinden birkaç arkadaşım var burada yeniyim diye beni yanlız istemeyen ama çok kafa dengim değiller. Ama tabi bunu onlara yansıtmak olmaz. Mecburen idare ediyorum. Akşamları genelde misafirim oluyorlar. Artık aşk konusunda bazı şeylerin değişmesi gerektiğini düşündüğüm için buradayım. Herşeyden önce onun bana gelmesini beklemeden ben ona gitmek için buradayım. Aşkın gelip beni bulmasını beklerken 32 yaşıma gelmişim. Hayatıma giren erkek sayısı sadece 2 kişi. Bunu hak edecek kadar çirkin ya da geçimsiz biri olduğumu sanmıyorum. Siirt’te yaşayan güvenilir, dürüst ve mümkünse kamu çalışanı bir erkek arıyorum. Bana uygun kişiler mesaj bıraksın.

Merhaba, Siirt’ten Evlilik Düşünen Erkek Arıyorum. 

Merheba Siirt’ten Gülsüm ben.Yaşım 40 ve dul bir bayanım. Bir oğlum var. Biraz erken bir evlilik yaptım. Oğlum 7 yaşındayken ayrıldım. Şu an üniversite birinci sınıfta okuyor. Yanımdayken bazı eksikler bu kadar gözüme batmıyor bu kadar kötü hissetmiyordum. Galiba yıllarca birbirimize o kadar alışmış, o kadar dünyaya kendimi kapatmışım ki, şimdi o gidince aslında hayatımın ne kadar sıkıcı olduğunu anlıyorum. Bir işletmede aşçı olarak çalışıyorum. Kazancım oğlumla bana yetiyor. Daha fazlasını kazanmak gibi bir hırsım yok ama nefis bu istiyor gabi daha rahat daha konforlu yaşamayı. Bunu kendim için değilse bile oğlum için isterdim. Onun için isteyipte alamadığım o kadar çok şey var ki. Yapmak isteyipte yapamadıklarım bazen düşündükçe üzülüyorum. Kader belki birgün telafi etme şansı tanır bana.

Boşandıktan sonra sadece hayata tutunmaya ve oğlumu en iyi şekilde büyütmeye odakladım kendimi. Bu yüzden de bunca yıl yapayanliz yaşadım. Aşık olmak nasıl bir duygu onu dahi unuttum. Benimle ilgilenen birileri hep oldu çevremde ama hepside benden faydalanmak isteyen kişilerdi. Bunu çok net görebiliyordum. Oysa biraz olsun bana değer verdiğini, benim mutluluğumu düşünen biri olduğunu anlasam herşey başka olur. Günlük heveslerin kadını olmadım hiç bir zaman. Bir erkekle sadece güzel vakit geçirmek için birlikte olamam. Ama seviyeli olan herkes için bir şans  tanıtım. Yeterki bana o güveni versin. Artık yeniden aşık olmak ve sevmenin zamanı geldi benim için. Artık oğlum bunu anlayacak yaşa geldi ve benim mutlu olmanı o da isteyecektir mutlaka. Siirt’ten benim gibi ciddi bir ilişki isteyen yaşı bana uygun dürüst bir erkek arıyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here