Dul bayanlarla tanışmak ve sohbet etmek isteyen Yozgatlı’lar için sanalkeyfi.com’un oluşturmuş olduğu sohbet ve eğlence bloğumuza hoşgeldiniz.!

Merhaba, Yozgat’tan Eğitimli ve Seviyeli Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba adım Burcu. 30 yaşımdayım ve Yozgat ‘ta yaşıyorum. Burada bir kamu kurumunda çalışıyorum. Yaklaşık iki yıldır Yozgat’ta yaşıyorum. Daha önce birkaç farklı şehirde bulundum. Boyum 180 ve 60 kilo, kendine bakma konusunda hassas ve titiz bir kadınım. Daha önce çok kısa süren evliliğim oldu ama çocuğum yok. Açıkçası mutlu bir evlilikten doğan bir çocuğum olsun isterdim. En azından annelik duygusunu her kadın gibi bende yaşamak isterim. Ama tabi bunun için istemek yetmiyor. Doğru kişiyi bulmak, ondan hayatını birleştirecek kadar emin olmak ve diğer şartlarında uygun olması lazım ki ancak o zaman çocuk sahibi olabilelim. Yani şu an için istek ve hayalden öteye geçemeyecek bir arzu bu.

Şu an hatta evlilik istediğim bile söylenemez. Sadece hayatıma renk karacam, beni heyecanlandıracak, Yozgat’ın bozkırı gibi olmuş kalbimdeki filizleri yeşertecek birini arıyorum. Doğru yerde mi arıyorum yanlış yerde mi bilmiyorum ama zaman bana bunu gösterecektir elbette. Hayatıma alacağım kişinin herşeyden önce güven vermesi gerekir. Önemsiz diyeceğim birşey yok, titiz bir kadın için erkeğin temizliği, kıyafeti hatta giyinme tarzı, oturup kalkması, gülmesi, bakışları kısaca herşeye dikkat ederim ama güvenilir olması bu listenin en tepesinde yer alır. Çünkü güvenin olmadığı diğerlerinin hiç bir anlamı yoktur. Güven veriyorsa bana bir erkek diğerleri biraz eksik biraz fazla tolere edilebilir.

Ağırlıklı olarak duygusal bir kadınım fakat mantığımı da yok sayamam. Karşıma çıkan kişinin kalbime ve gözüme hitap ettiği kadar, aklıma ve mantığıma da hitap etmeli ve ikna edebilmelidir. Her ikisine de hoş gelmeyen bir ilişkinin uzun süreli olacağına ve o ilişkinin beni mutlu edeceğine inanmıyorum. Yaşanan aşkların uzun vadeli olmamasının, bitmez tükenmez tartışmaların yaşanmasının  altında yatan sebep bence budur. Partnerlerin dış görünüş olarak birbine yakışması veya sosyal konumlarının uyumlu olması yetmiyor. Her ikisininde bir arada olması gerekir. Bu nedenle Yozgat ve çevresinden belirli bir eğitim seviyesine sahip, dürüst ve vücut bakımına özen gösteren olgun biriyle tanışmak istiyorum. 

Yozgat dul bayanlar, Sarıkaya ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanların telefon numaraları, Boğazlıyan evlenmek için sevgili arayan olgun ve yanlız bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Sorgun zengin ve dul bayanların whatsapp numaraları, Çekerek suriyeli dul bayanların telefon numaraları, Yerköy seviyeli ilişki isteyen olgun bayanlarla tanışma, Çandır olgun erkek arkadaş arayan genç kızların telefon numaraları, Aydıncık üniversiteli kızlarla tanışma ve sohbet, Yenifakılı türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet.!

Yozgat ve Çevresinden Zengin ve Olgun Beyler Sadece.

Merhaba nasılsınız. Adım Hülya ve 37 yaşımdayım. Açık konuşmak gerekirse bana koca dayanmıyor. Kaç evlilik yaptım sayamadım. Şaka bir yana tabiki ama yazmaya çekindim bir an. Üç evlilik yaptım şu an üçününde sanırım en son görmek istediği kişi benim. İnanın benim şımarık ve kendini beğenmiş ukala bir kadın olmaktan başka hiçbir suçum  yok. Yani ben açık sözlü dobra konuşan biriyim. Aklımdaki neyse dilime vuran o olur. Gizli hesaplarım falan olmaz. Hoşlandığım ve benden hoşlanan benimle olmak isteyen erkeğe her zaman kendimi açıkça ifade etmişimdir. Agresif biriyim.Lüks düşkünlüğüm var, sıradan yerlerde alış  veriş yapmak istemem, sıradan bir lokantada yemek yemem. Sevgilimle içeceksem bira şarap falan değil viski içerim. Bunlar aklıma gelenler, gelmeyenleri siz hesap edersiniz. Sarışın bir afet ne yapsın. Üçüncü sınıf bir lokantaya gidip kamyon şoförlerinin bakışları arasında yemek mi yesin. Her mesleğe saygım vardır o ayrı tabiki ama burada kendimi ifade edebilmek için bu örneği verdim. Şımarık biri olabilirim ama insanları meslekleri üzerinden hor görecek kadar alçalacak değilim.

Şımarık ukala ve lüks düşkünü bir kadınla mutlu olacağınıza inanıyor ve beni mutlu etme konusunda şaşılacak derecede bir özgüvene sahipseniz tanışabiliriz. Bunlara katlanamam diyorsanız bu sarışın afet ancak sizin hayallerinizi süsleyebilir. Bunun da sorumlusu ben değilim heralde. Sabrınız ve maddi gücünüz yoksa elbette aşk yaşamak herkesin hakkı ama o hakkı bende kullanamazsınız. Sabır ve maddiyatı olmak yetmiyor tabi. Yakışıklı ve dürüst olmanızda gerekir. Bütün bunlara sahip olan bir erkek kaldımı bilmiyorum ama umarım burada vardır benimle olmayı hak edecek birileri. Yozgat ve çevresindeki bu özeliklere sahip beylerin mesajını bekliyorum.

Selam, Yozgat’tan Çılgın Bir Kızla Tanışmak İsteyen Beyler Yazsın.

Merhaba beyler adım Firdevs ve 28 yaşımdayım. Boyum 175 ve 54 kiloyum. Gayet fit sayılırım yani. Varlıklı bir ailenin şımarık bir çocuğuyum. Çılgınca şeyler yapmaya bayılırım. Bu hayat akılla mantıkla anlaşılacak ve yaşanılacak gibi değil. Deliliğe vurmadan da bu hayatın kahrı çekilmez be gülüm. Herhangi bir işte çalışmıyorum, çalışmakta istemiyorum. Ne yalan söyleyim sabahın bir saatinde sürüne sürüne kalkıp çapaklı gözlerle gidip akşama kadar kendimi yoramam. Mecbur kalırsam yaparım tabi ama şimdilik öyle bir mecburiyetim yok babam sağolsun. Açıkçası şu hayatta babamdan başka kimseye zararım olmadı. Onun imtihanda benim galiba. Adam kara melek diye seviyor beni, bende bu lakabın hakkını veriyorum ne yapayım.

Açıkçası benim sanal alemde işim  olmaz ama farklı ve çılgınca birşeyler yapmak istediğim için buradayım. Yoksa sosyal medya ya da sanal alem mübtelası değilim. Nasıl birini istediğimi de açıkça yazayım ki, sizde ona göre mesaj yazın ve boş yere hayaller kurmuş olmayın. Herşeyden önce güvenilir biri olması gerek. Sonra yola yakışıklı olması ile devam edebiliriz. Cool takılan erkekler çekici geliyor bana. Asık suratlı ağır abilerle anlaşamam. Esprili ve eğlenceli biri olsun. Surat asarak bur kadını memnun edemezsiniz. Yaş olarak benden çok büyük olmasını istemiyorum, benim yaşlarımda olsun ve benden küçükte olmasın. Benden küçük birinin elini tutunca kendimi çocuk gezdiriyor gibi hissederim. Hayatın kollarıma kendimi çılgınca atabileceğim en az benim kadar çılgınlık yapmayı seven bir erkek arkadaş istiyorum.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here